Dobrodošli dragi učenici i roditelji!
 
U svakom od nas postoji snaga za letenje, ljubav da nam pruži podršku i san koji nas navodi da pokušamo
 
Vaša ravnateljica
Učenički dom srednjih škola
Dobrodošli dragi učenici i roditelji!
 
U svakom od nas postoji snaga za letenje, ljubav da nam pruži podršku i san koji nas navodi da pokušamo
 
Vaša ravnateljica
Učenički dom srednjih škola
 
Domski blues Domski blues
Dobri stari dom Dobri stari dom
Dokudom Dokudom
Istine i laži Istine i laži
Više ne moramo trčat Više ne moramo trčat
 

Učenici u domu

 
U Domu je smješteno do 200 učenika, a upisan broj novih učenika svake godine ovisi o broju učenika koji su završili školovanje. Učenici su raspoređeni u 8 odgojnih skupina sastavljenih prema školi i razredu koji pohađaju. Svaku odgojnu skupinu vodi jedan odgajatelj koji je samo produžena ruka roditelja, a brine se i prati život i rad učenika kako u Domu, tako i u ispunjavanju školskih obveza te se na taj način nastoji boravak u Bjelovaru učiniti ugodnijim.
 

1. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

Img 6326
ODGAJATELJICA: Višnja Anić, prof.

Aščić Marina

Drašković Karlo

Gnječ Marijeta

Ivanušić Magdalena

Karanović Jelena

Kligl Kristina

Korša Matea

Laslo Viktoria

Lončar Ivana

Lončarić Vlatka

Matančić Maja

Mesar Stela

Nemec Josipa

Omerzo Katarina

Petković Mihaela

Puzak Emilija

Rumenjak Laura

Sobota Ana

Stari Antonia

Šegavac Filip

Vacek Barbara

Vojtela Denia

Zagorec Aleksandar

2. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

Img 6340
ODGAJATELJ: Mihovil Mateković, mag.

Bešlić Erika

Bećiri Dominik

Biondić Lea

Brekalo Lucija

Dolić Sara

Đurđević Natalija

Grosel Inga

Goleš Tomislav

Josipović Antonela

Kutanjac Karlo

Lalić Manuela

Mađerić Ivona

Matiša Monika

Mehmedović Veronika Đulka

Orenda Nikolina

Mukavec Iva

Pavlica Nikolina

Pavlović Blaženka

Pavlečić Ivona

Prpić Renata

Špoljarić Petra

Tomeković Tin

Trgovac Magdalena

Vašak Marija

3. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

Img 6329
ODGAJATELJ: Dražen Pleško, prof.

Antolić Marko

Bencek Mateo

Botica Jelena

Bukovac Nikola

Crneković Juraj

Dujić Marin

Hegedušić Dominik

Ivčić Iva

Kopejtko Valentina

Kralj Antonia

Krajačić Zvonimir

Lalić Marko

Markopek-Pušec Filip

Novosel Toni

Pavlović jurica

Perić Antonio

Pintić Leonardo

Pop Luka

Rijetković Luka

Sekulić Ema

Škopić Sanjin 

Turković Luka

Vugrić Marko

Gjuraj Robert

Sabljak Andro

4. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

Img 6312
ODGAJATELJICA: Mirjana Pintar-Mihajlović, prof.

Bajević Jurica

Bušić Iva

Capan Lucija

Cindrić Dea

Drvenkar Samanta

Dužićan Stela

Gelenčer Josip

Hercigonja Katarina

Imbrišić Patricia

Kabaši Petar

Makar Lorena

Mihalić Roman

Pavlović Barbara

Petreković Lucija

Rasinec Marija

Salopek Dijana

Šimik Denis

Šlegl Gabriela

Špiranec Martina

Šukić Marta

Tomac Leon

Trempetić Lana

Udović Teo

5. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

Img 6349
ODGAJATELJICA: Gordana Kurtović, prof.

Božić Lorena

Bezuk Damjan

Crnojević Josipa

Dujić Danijel

Franković Anamarija

Herout Marinela

Kenjerić Ivona

Komugović Katarina

Kovažik Marta

Leljak Davor

Maletić Marta

Nemet Ivan

Panijan Nikolina

Posavec Nikolina

Prugovečki Željka

Trbojević Elena

Vuksanović Lucija

Zorbas Andrea

6. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

ODGAJATELJICA: Snježana Šimić, prof.

Abramović Gabriela

Baček Daniel

Bilanović Ljubica

Belinić Franka

Bilić Mihael

Car Elizabeta

Dražetić Emanuel

Dokuš Petra

Farkaš Barbara

Furmek Tamara

Gazec Martina

Grčić Antonija

Hrvoić Dennis

Haler Marija

Kabaši Elizabeta

Krejča Korina

Kiš Josip

Laktaš Ivan

Marković Nikol

Markač Laura

Markač Anamarija

Novak Mateo

Pelengić Danijela

Pleško Lora

Pelikan Patricija

Shweigert Ana

Sopić Josipa

Tadej Luka

Vujnović Nikola

Vidić Lara

Volšanski Matea

7. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

Img 6299
ODGAJATELJICA: Tajana Pavlović, mag.

Bogdan Lara

Dedaj Marina

Dobričić Adrijana

Drčić Sara

Drenovac Maja

Dubravec Matea

Gavrić Ljiljana

Gubić Marija

Hradec Filip

Ivančević Bojan

Ivanković Valentin

Ivanović Luka

Jeđud Petra

Kalac Maja

Loborec Klaudija

Lukačić Lovro

Lulić Luka

Martić Ivona

Palijan David

Palijan Mario

Radelić Ana-Marija

Ratajec Petra

Tomašek Domagoj

Vojtela Nensi

8. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

ODGAJATELJ: Mario Padovan, prof.

Arnold Tina

Baić Vanessa

Balog Patrik

Bartošak Ivana

Cindrić Ivana

Delić Natalija

Đođ Domagoj

Filipčić Tonka

Gerić Hana

Grdan Ana

Horvat Leonardo

Kašćel Alen

Kiš Tea

Kragujević Diana

Lokinger Dino

Lovrić Zvonimir

Madžar Leonardo

Marman Morana

Mihatović Jasmina

Mikša Karla

Oršulić Jurica

Rajkovačić Anton

Ravlić Ena

Vincek Filip

Virovac Tea

Vujić Josipa

9. ODGOJNA SKUPINA- školska godina 2017./2018.

ODGAJATELJICA: Ines Mikulandi, mag.

Besednik Viktorija
Birtić Mia
Grgec Anja
Horak Petra
Ivanković Paulina
Joščak Dorja
Jungić Antonio
Komljenović Matea
Konjević Aleksandra
Lotina Ivana
Lulić Mihaela
Mađerić Iva
Majcan Anamarija
Mesar Matej
Plicka Josipa
Polašek Tina
Premuž Leonardo
Rupčić Dario
Sobota Marko
Stankić Valentina
Starjački Klaudija
Totić Mark
Trbušić Martina
Videc Hrvoje

1. odgojna skupina

ODGAJATELJICA: Višnja Anić, prof.

AŠČIĆ MARINA
DRAŠKOVIĆ KARLO
GNJEČ MARIJETA
IVANUŠIĆ MAGDALENA
JURČIĆ ANITA
KARANOVIĆ JELENA
KLARIĆ PAVO
KLIGL KRISTINA
LASLO VIKTORIA
LAZNICKI KARLA
LONČAR IVANA
LONČARIĆ VLATKA
MATANČIĆ MAJA
MESAR STELA
NEMEC JOSIPA
OMERZO KATARINA
PUZAK EMILIJA
RUMENJAK LAURA
SOBOTA ANA
STARI ANTONIA
ŠEGAVAC FILIP
VACEK BARBARA
VOJTELA DENIA
ZAGOREC ALEKSANDAR
KUMP TAJANA
 

 
 1 2 >